حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!

به گزارش بنر تبلیغات، باشگاه آنتورپ بلژیک به علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی خود گفت که دیگرحق حضوردرتمرین و مسابقات پرسپولیس را ندارد.

حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!

به گزارش گروه ورزشی بنر تبلیغات، تمرین امروز(سه شنبه) پرسپولیس با نظرکادرفنی تعطیل شده و قراربود علیرضا بیرانوند درتمرین روز چهارشنبه (فردا) سرخپوشان تهرانی حاضرگردد اما با مخالفت شدید باشگاه بلژیکی روبرو شد.

این درحالیست که پیش ازاین گفته می شد قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس 11 تیرماه (فردا) به پایان می رسد و این گلرملی پوش از12 بازیکن این تیم محسوب می گردد.

برهمین اساس بیرانوند اعلام نموده بود روز چهارشنبه 11 تیرماه آخرین روز حضورش درتمرینات پرسپولیس است که باشگاه جدیدش آنتورپ جلوی آن را گرفت.

البته هنوز ویزای بیرانوند برای سفربه بلژیک صادرنشده و او باید درتهران منتظراقدامات باشگاه آنتورپ باشد ولی حق تمرین با باشگاه پرسپولیس را ندارد.

گفته می گردد پرسپولسی ها نیزبه دنبال استعلام ازفیفا هستند بلکه بتوانند ازدروازه بان ملی پوش خود درهفته های آینده لیگ برترایران استفاده کند.

البته نتیجه استعلام باشگاه پرسپولیس ازفیفا نیزمشخص است و فدراسیون جهانی فوتبال حق را به آنتورپ بدهد.

به نظرهم می رسد خود علیرضا بیرانوند تمایلی نداشته باشد که ازهمین ابتدا با تیم جدیدش آنتورپ به مشکل بخورد و ترجیح می دهد تابع دستورات این باشگاه بلژیکی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید