ماریتیمو در انتظار پاسخ عابدزاده، امیر از تیم پرتغالی جدا می گردد؟

به گزارش بنر تبلیغات، امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی از سال 2017 به تیم فوتبال ماریتیمو پرتغال رفت و به تدریج به یکی از مهره های کلیدی این تیم تبدیل شد. عملکرد عابدزاده در ماریتیمو به قدری خوب بود که او حتی توجه تیم ملی ایران را هم به خود جلب کرد و با کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی حضور در جام جهانی 2018 روسیه را هم تجربه کرد.

ماریتیمو در انتظار پاسخ عابدزاده، امیر از تیم پرتغالی جدا می گردد؟

عابدزاده در فصل گذشته لیگ پرتغال به گونه ای در ماریتیمو عمل کرد که توجه بیشتر کارشناسان و رسانه های پرتغال را به خاطر واکنش هایی که مقابل تیم های مختلف داشت، به خود جلب کرد.

قرارداد این دروازه بان ایرانی با ماریتیمو به انتها رسیده و به گفته رئیس باشگاه پرتغالی، شرایط عابدزاده برای فصل بعد مشخص نیست.

کارلوس پریرا رئیس باشگاه ماریتیمو در این خصوص گفت: امیر تصمیم گرفت که شرایطش برای آینده را بعد از انتها اردوی تیم ملی ایران مشخص کند.

عابدزاده اخیراً از سوی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران به اردوی این تیم دعوت شد تا در بازی های برگشت مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر حضور یابد. او حتی در بازی ایران مقابل کامبوج درون دروازه نهاده شد.

هنوز مشخص نیست عابدزاده به کارش در ماریتیمو ادامه می دهد یا خیر اما با عملکرد خوبی که در لیگ پرتغال داشته است، به یک دروازه بان قابل اتکا تبدیل شده است و این احتمال وجود دارد که به تیم دیگری منتقل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماریتیمو در انتظار پاسخ عابدزاده، امیر از تیم پرتغالی جدا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماریتیمو در انتظار پاسخ عابدزاده، امیر از تیم پرتغالی جدا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید