پاکدل: وزارت برای حل مشکل بدهی جام هندبال ریاست جمهوری کمک می کند

به گزارش بنر تبلیغات، رئیس فدراسیون هندبال در خصوص بدهی ها و موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی توضیحاتی ارائه داد.

پاکدل: وزارت برای حل مشکل بدهی جام هندبال ریاست جمهوری کمک می کند

به گزارش گروه ورزشی بنر تبلیغات، علیرضا پاکدل در دیدار با بنر تبلیغات گفت: ما بدهی سنگینی از جام ریاست جمهوری در گذشته داشتیم که وزارت ورزش و جوانان قول داد در حل این مشکل به ما کمک کند.

وی در ادامه افزود: اداره کل امور مالیاتی از سال 89 تا 95 در بخش ارزش افزوده اقداماتی آغاز کرده است. ما نباید با این موضوعات درگیر باشیم و این مسائل باید در بخش های بالادستی و وزارت حل شود. همچنین بدهی مالیاتی خود را از 950 مالیات به 150 میلیون رساندیم.

رئیس فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هندبال گفت: ضمن احترام به همه مربیان، من بعد از سی سال سنت شکنی کردم و از مربی داخلی استفاده کردم . آقای حبیبی از بهترین مربیان است و زحمت زیادی برای تیم ملی کشید. ما در انتخابی جهان و انتخابی المپیک با یک اتفاق نادر حذف شدیم. ما اسیر بدشانسی شدیم. مربیان توانمندی داریم. اکر قرار است مربی درجه دو و سه بیاوریم و همان نتیجه مربیان داخلی را بگیریم، مربیان داخلی اولویت خواهد بود.

وی تاکید کرد: به نتایج خوبی با چند گزینه مطرح خارجی رسیده بودیم اما قضیه ارز ترمز ما را کشید کاری نمی کنم که هندبال را دچار مشکل کنم. اگر مسائل ارزی اجازه دهد از مربی خارجی اگر نه از مربی داخلی استفاده می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاکدل: وزارت برای حل مشکل بدهی جام هندبال ریاست جمهوری کمک می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدل: وزارت برای حل مشکل بدهی جام هندبال ریاست جمهوری کمک می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید