کارگاه ساخت باند دوم محور فردوس - سرایان تجهیز شد

به گزارش بنر تبلیغات، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: با پیگیری های اجرا شده پیمانکار پروژه احداث باند دوم محور فردوس - سرایان معین شده و نسبت به تجهیز کارگاه و استقرار دستگاه ها اقدام نموده است.

کارگاه ساخت باند دوم محور فردوس - سرایان تجهیز شد

به گزارش بنر تبلیغات به نقل از ایرنا، وحید داعی اضافه کرد: عملیات نقشه برداری نیز در حال اجرا است و عملیات زیرسازی پروژه احداث باند دوم محور فردوس - سرایان حد فاصل آیسک - فردوس به طول 24 کیلومتر از هفته آینده آغاز می گردد.

وی اضافه کرد: طول پروژه 24 کیلومتر و مبلغ قرارداد 765 میلیاردریال است که در حال برنامه ریزی برای آغاز عملیات زیرسازی هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت های این اداره کل سال جاری جهش خواهد داشت، گفت: قراردادهای حوزه راه در حال حاضر یک هزار میلیارد تومان است که سال جاری به یک هزار و 400 میلیارد تومان افزایش می یابد.

وی بیان نمود: علاوه بر تامین زیرساخت در استان خراسان جنوبی، یک هزار و 200 نفر اشتغال مستقیم و 9 هزار نفر در صنایع وابسته و تثبیت اشتغال را به همراه دارد.

داعی گفت: تا به امروز از 17 هزار و 162 کیلومتر مجموع راه های این استان 685 کیلومتر به باند دوم تبدیل شده که در 2 سال گذشته به ترتیب 45 و 65 کیلومتر زیر بار ترافیک رفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "کارگاه ساخت باند دوم محور فردوس - سرایان تجهیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه ساخت باند دوم محور فردوس - سرایان تجهیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید